Автоматизація виробництва з Ansoft Production Suite

Стислий опис нашої системи для ефективного управління виробництвом

Для отримання відповіді на Ваші питання та демонстрації роботи системи "Ansoft Production Suite" зв'яжіться з нами

Оперативне управління виробництвом з детальним контролем всіх виробничих операцій

Operations control subsystem

В системі реалізовано оперативний моніторинг виконання етапів виконання операцій(як індивідуальних, так і операцій що виконуються групами праціників) з допомогою POS-терміналів, що розміщені прямо в цеху. Всі працівники та всі заплановані до виконання операції закодовані в штрих-кодах, що зчитуються POS-терміналами - таким чином досягається точність та оперативність реєстрації виконання операцій.

Система веде облік виконаних операцій в розрізі конкретних робочих центрів(конкретного устаткування і т.п.)

Планування виробництва продукції

Production planning subsystemСистема дозволяє в реальному часі бачити календарний план робіт та аналізувати вузькі місця у виробництві(недостатньо обладнання, працівників і т.п.). Коригування плану відбувається прямо при перегляді його графічного відображення.

Допустима довільна періодичність планування, по замовчуванню використовується періодичність: день/тиждень/місяць

Управління якістю продукції згідно вимог різноманітних стандартів

Quality control subsytemВсі етапи виконання замовлень на виробництво контролюються вбудованим модулем "Управління якістю".

Результати контролю реєструються в системі спеціалізованими документами: вхідний контроль, акт огляду, реєстрація невідповідності, претензія.

Дані документи дозволяють реєструвати всі знайдені відхилення, оперативно реагувати на них та вдосконалювати якість виробничих процесів. Показники контролю є довільними(створюються інженером з якості для кожного виду продукції).

Управління ремонтами обладнання

Repairs control subsystemВ системі ведеться облік всього обладнання, що підлягає плановим оглядам та ремонтам, є необхідні звіти для аналізу парку обладнання.

Система генерує нагадування та задачі по періодичному обслуговуванню обладнання.

Управління складом

Warehouse managment subsystemВсі матеріальні запаси в розрізі організацій та складів перебувають під контролем системи, крім стандартних можливостей(таких як прихід/переміщення та реалізація запасів) система дозволяє відслідковувати залишки матеріалів в незавершеному виробництві.

Також контролюється отримання матеріалів для виготовлення продукції по конкретному виробничому замовленню.

Електронний документообіг та електронний архів технічної документації

E-doc subsystemПідсистема документообігу системи Ansoft Production Suite дозволяє зберігати електронні версії довільної документації з прив'язкою до конкретних об'єктів системи(замовлень покупців, замовлень на виробництво, готової продукції і т.п.)

В подальшому збережена електронна документаціє є доступною для перегляду як на робочих станціях інженерів так і безпосередньо на POS-терміналах реєстрації виконання операцій, що розміщені в цехах.

Логістика

Logistic subsystemСистемою ведеться контроль розташування та переміщень запасів на території підприємства і їх відправки з території підприємства.

Система реєструє

  • що знаходиться в кожній конкретній упаковці
  • куди/коли та з ким поїхала конкретна упаковка

використання можливостей підсистеми дозволяє запобігати помилкам при відвантаженні продукції, оптимізувати час відвантаження з дотриманням планових термінів поставки продукції а також провести аналіз ситуації при отриманні претензій від замовників.

Управління персоналом

Personnel mamagement subsystemВесь персонал підприємства та всі дії кадровика по прийому на роблоту, кадрових переміщеннях та звільненях  реєструються в системі.

Реалізовано отримання даних про реально відпрацьовані години для заповнення табелів використання робочого часу.

Бухгалтерський та податковий облік, аналіз діяльності підприємства

Accounting subsystemАвтоматизовано всі ділянки обліку згідно чинного законодавства України, надаються регламентовані оновлення відповідно до змін законодавства.

Реалізована підтримка електронної здачі звітності у ДПА та фонди.

Контроль доступу на територію підприємства та контроль вивезення продукції

Access control subsystemВ функції підсистеми входить підтримка пропускних пунктів на території підприємства.

Кожен факт перетину контрольно-пропускного пункту реєструється в системі(для цього у всіх працівників та відвідувачів є спеціальні картки, що генеруються системою) а при вивезенні продукції система дозволяє проконтролювати дозвільні документи та склад вантажу прямо на POS-терміналі охоронця.

 

Детальніше...

Вище ми навели короткий опис системи - детальніше про автоматизацію підприємства Ви можете почитати тут.

Look at presentation

Для отримання детальної інформації про "Ansoft Production Suite" та демонстрації можливостей зв'яжіться з нами